Mūsų naujienlaiškyje

Išbandykite „BeMyBond“ beta versiją. Padėkite mums platformą padaryti kuo patogesnę Jums. 

Gaukite naujausią, viešai nepublikuotą informaciją apie obligacijų rinką Lietuvoje.

Iš anksto sužinokite apie pirmąją mūsų siūlomą investavimo galimybę.

„BeMyBond“ įkūrėjai

Sveiki! Malonu, kad užsukote ir domitės įvairiais būdais investuoti. Mes – Indrė Dargytė ir Andrius Sokolovskis – ilgamečiai finansų ir investicijų srities profesionalai – įkūrėme „BeMyBond“, investavimo į obligacijas platformą, kurios pagrindinis tikslas yra smulkiems bei vidutiniams investuotojams suteikti galimybę investuoti į dideles, gerą reputaciją turinčias įmones bei jų projektus. Tai taps įmanoma sumažinus minimalią investicijos sumą iki šimto ar tūkstančio eurų, t. y. nominalios vienos obligacijos vertės. Sieksime pasiūlyti mažesnės rizikos projektus su geresniu rizikos/grąžos balansu ir vidutinėmis 7–10 proc. metinėmis palūkanomis, investuotojui patogioje skaitmeninėje aplinkoje.

Indrė Dargytė | CEO, bendraįkūrėja 

Indrė turi 15 metų patirtį investicijų valdymo srityje. Prieš įkurdama platformą ji dirbo fondų valdymo įmonėje „Eika Asset Management“, kur buvo atsakinga už NT fondų priežiūrą, kapitalo pritraukimą, ir šiuo metu yra šios įmonės valdybos narė.

Andrius Sokolovskis | Bendraįkūrėjas

Andrius 18 metų dirba verslo finansavimo srityje. Didžiąją savo profesinio kelio dalį jis dirbo bankinio finansavimo srityje, o pastaruoju metu buvo Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) nepriklausomas valdybos narys ir Pagalbos verslui fondo (PVF) Investicinio komiteto pirmininkas.

*Naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti paspaudę nuorodą jo apačioje.

If you require information about BeMyBond in English, please do not hesitate and let us know through the contact form above.